Nabízím tyto služby:

1. webové prezentace

Návrh, design a programování internetových stránek formou kaskádových stylů, úprava grafiky, obrázků a fotografií pro internetové prezentace.

Ukázka realizací:

  
 
  

2. Projektování staveb

Projektování staveb určených k trvalému či příležitostnému bydlení (rodinné domy, rekreační objekty, chaty, atd...), staveb nebytových (garáže, zahradní domky, atd...), dřevěných okrasných konstrukcí (pergoly, zahradní přístřešky, přístřešky pro zahradní náčiní, atd...) včetně případových studií, variantních studií, zpracování kompletní dokumentace pro stavební povolení či ohlášení stavby, územní řízení nebo technické výrobní a prováděcí dokumentace a pomoci při vyřízení ohlášení stavby nebo stavebního povolení.

Ukázka realizací:

 
 

3. 3D vizualizace

Studie rodinných i bytových domů a návrhy rekonstrukcí bytových jader včetně formou zpracování 2D a 3D vizualizačních metod, variantní řešení, maximální přizpůsobení se a vyhovění představám klienta.

Ukázka realizací:

 
  
  
  

4. Masivní nábytek

Navrhování nábytku tzv. "na míru" dle přání a představ zákazníka z masivního dřeva v klasickém i moderním designu. Zpracování studie (grafického návrhu včetně 3D), technické výrobní dokumentace (včetně podkladů pro seriovou výrobu), případně zajištění výroby a montáže.

Ukázka realizací:

5. Rodinné domy za cenu bytu

Prodej rodinných domů, zateplovacích systémů a konstrukčních desek společnosti Flexibuild s.r.o. Bližší informace naleznete na www.flexibuild.cz nebo ma telefonním čísle +420 603 572 985 (T-Mobile) nebo emailu melka.ext@flexibuild.cz.

Kontakt:
mobil: +420 603 572 985, email: standa.melka@post.cz